fbpx

מדריך הסרת שיער בפנים: איך מסירים שיער פנים בבית

איך נפטרים משיער פנים – מדריך הסרת שיער לנשים

הפנים שלנו הן הדבר הראשון שעליו מסתכלים כאשר באים איתנו במגע כלשהו. שאר חלקי הגוף באים אחר כך, מה גם שרובם ככולם מכוסים בבגדים במשך רוב שעות היממה. כך בעצם הפנים הן ה"מגדלור" שמאיר אותנו כלפי חוץ, ומהווה חלק משמעותי ברושם שאנו משאירות על אחרים.

שיער בפנים הוא בעיה עיקשת, שרוב הנשים היו שמחות להיפטר ממנו בקלות ובמהירות (במיוחד באזורים ספציפיים כגון סביב הפה, בין הגבות, אזור הלחיים ועוד). כדי שתוכלו לעשות זאת ביעילות גם בנוחות הבית, המומחים של סנסיקה מציעים כמה טיפים שכדאי ליישם.

שלב 1 – נקו את הפנים לפני הסרת השיער

טרם תחילת התהליך, מומלץ מאוד לבצע ניקוי של עור הפנים; זאת כדי למנוע נקבוביות עור סתומות, שערות הפוכות / חודרניות וכן הלאה.

שטפו את הפנים במים והשתמשו בשיטת הפילינג המועדפת עליכן. אל תשפשפו חזק מדי את העור, כדי לא לפגוע בו או ליצור גירוי. בסיום הניקוי הראשוני מומלץ למרוח קרם פנים או קרם לחות כלשהו.

המלצה שלנו: השתמשו במכשיר סנסיסמות' לביצוע הליך הניקוי. כך תקבלו 2 פעולות המבוצעות במקביל במכשיר אחד – גם פילינג וגם ניקוי עמוק של העור.

חשוב לזכור – אם אתן מסירות שיער במכשיר IPL, יש לגלח את האזור יממה לפני הטיפול עצמו; זאת מכיוון שקרני האור חודרות ביעילות לעומק השערה ומגיעות עד לשורש, ככל שהיא קצרה יותר. כמו כן טרם הטיפול יש לוודא שהעור יבש, ללא תכשירים מסוגים שונים וללא תכשיטים.

שלב 2 – בחרו את השיטה המתאימה

הסרת שיער ביתית באזור הפנים יכולה להתבצע במספר שיטות, וכל אחת תבחר את הדרך המועדפת עליה. השיקולים שיש לקחת בחשבון הם יעילות הטיפול לאורך זמן, רמת הכאב או הגירוי בעור וכמובן מה העלות החודשית או השנתית.

פינצטה מאפשרת להסיר שיער מהשורש בזיל הזול, אבל יש לה שני חסרונות בולטים: ראשית העבודה הידנית נעשית על כל שערה בנפרד במקום על שטחים גדולים יותר. שנית – הליך המריטה די כואב, ובהתחשב שעושים זאת אחד-אחד אז ברור שזה לא הכי נעים. פינצטה מיועדת בעיקר להשלמות אחרי שכבר הסרתן שיער.

גילוח הוא האפשרות הראשונה המהירה ביותר לביצוע, אבל כמובן גם הכי פחות אפקטיבית לאורך זמן. כבר לאחר מספר ימים מתחילים לצוץ זיפים, וזאת מכיוון שגילוח מטפל רק בפני השטח של העור ולא בעומק השערה. ואם כבר גילוח, אז מומלץ להתגלח בכיוון גדילת השיער כדי למנוע גירוי של העור.

שעווה היא אופציה נוספת ואפקטיבית יותר מגילוח; עד 4 שבועות ללא שיער – אבל החיסרון העיקרי כאן הוא רמת הכאב. כמו כן כדי שהשעווה תתפוס ותסיר את כל השיער, הוא צריך לגדול לאורך של לפחות חצי מילימטר. זה אומר שצריך לתת לשיער לצמוח במשך כמה שבועות, לפני שתוכלו לעשות את טיפול השעווה (לא האופציה המועדפת על רובנו). הקפידו לבדוק את השעווה על חלק קטן בפנים, כדי לוודא שהיא מתאימה לכן.

אפילציה מסירה שיער מהשורש וגם עמידה יחסית לאורך זמן, פחות או יותר 4 שבועות (בדומה לשעווה). בתהליך של אפילציה לא צריך לחכות שהשיער יצמח יותר מדי, ואפשר להסיר אותו גם כשהוא קצר מאוד (0.02 מילימטר). החיסרון העיקרי הוא שהתהליך אינו נטול כאב. כמו כן, אפילציה ביתית אינה באמת דומה לאפילציה מקצועית במכוני היופי, שם היא מבוצעת באמצעות מחט חשמלית.

מכשיר IPL ביתי מאפשר להסיר שיער בשטחי גוף יחסית גדולים, בתהליך קצר של מספר דקות עד חצי שעה לכל הגוף. ההליך פחות טורדני בהשוואה לשאר השיטות האחרות, והעלות החד פעמית של רכישת מכשיר ביתי חוסכת לכן עשרות אלפי שקלים על טיפולים במכוני לייזר, אצל קוסמטיקאיות ועוד.

המלצה שלנו: השתמשו במכשירי סנסילייט 5 דקות בשבוע, והיפטרו מהשיער המיותר בפנים (או בכל חלק אחר בגוף). התוצאות נמשכות לאורך זמן, ואתן לא צריכות לרכוש עשרות מוצרים או לרוץ למכון היופי בכל פעם מחדש.

שלב 3 – התמידו לאורך זמן

כדי לקבל את מקסימום התוצאות בזמן הקצר ביותר, יש להתמיד בטיפולים להסרת שיער גם באזור הפנים. גילוח מחזיק זמן קצר יחסית, אבל מכשיר IPL דורש רק 5 דקות בשבוע והאפקט שלו נמשך יותר זמן.

רוצות להתייעץ? צרו קשר עם הקוסמטיקאיות שלנו >

 

מוצרים

דילוג לתוכן