fbpx

בהמשך לניסיון רב השנים בפיתוח בחזית הרפואה האסתטית לקוסמטיקאיות ולמשתמשים מקצועיים במכוני יופי ובמרכזים לרפואה אסתטית, מחלקת הפיתוח של סנסיקה קיבלה על עצמה את האתגר לפתח קו מוצרים חדשני שיאמץ את כל הטכנולוגיות המתקדמות שפיתחה במהלך השנים ושהוכיחו את יעילותן במכוני הרפואה האסתטית המקצועיים ולהתאים אותם לשימוש ביתי כך שכל אישה או גבר יוכלו ליהנות מטיפוח מתקדם לעור ולגוף באמצעות הטכנולוגיות המוכחות ביותר והבטוחות ביותר, בקלות ובנוחות.

אצלנו הבטיחות מעל לכל! לכן כל הטכנולוגיות שלנו עומדות בסטנדרטים הבינלאומיים המחמירים ביותר של בטיחות. המכשירים שלנו מאושרים על ידי הרשויות המובילות בתקינה הבינלאומית – FDA, CE והם בעלי אישור משרד הבריאות הישראלי (אישור אמ"ר).

מבחינה ארגונומית המכשירים של סנסיקה קלים ונוחים לאחיזה כך שהם מספקים חוויית שימוש מושלמת המאפשרת לך לבצע טיפולים מתי שתרצי, היכן שתרצי, תוך השגת תוצאות ניכרות לטווח ארוך.

המדענים והמהנדסים שלנו עובדים ללא הרף על פיתוח מתודולוגיות חדשות לטיפולים פורצי דרך לפנים ולגוף, ומוצאים דרכים משופרות לספק לך את הטכנולוגיות שלנו בבטחה, בפשטות וביעילות. כל מכשיר בסדרת מכשירי הטיפוח והיופי המהפכניים שלנו מתבסס על טכנולוגיות מוגנות פטנט מוכחות קלינית שהותאמו במיוחד לשימוש ביתי, כדי שתוכלי להגיע לתוצאות בדרגת קליניקה.

המכשירים שלנו כוללים את טכנולוגיות הפטנט הבאות:

InTrense™

RF וטכנולוגיית lnTrense™

סנסיליפט מיני מתבסס על טכנולוגיית ה-lnTrense" הייחודית, טכנולוגיה מקצועית ומוכחת קלינית ליצירת שינוי אמיתי מבפנים. טכנולוגיית ה-RF משמשת בעשרות אלפי טיפולים מקצועיים בקליניקות רופאים ומרכזי ספא מזה מספר שנים, ונמצא כי היא יעילה ביותר.

טכנולוגיה זו שאושרה על ידי ה-FDA ממקדת 2 קרני הספק נמוך עמוק לתוך שכבות העור כדי לכווץ את סיבי הקולגן ולעורר את הייצור הטבעי של הקולגן, שמצטמצם ככל שאנו מתבגרים. טכנולוגיית lnTrense™ מאפשרת לגלי RF לחדור לשכבות עור מרובות, ולהגביר את ייצור הקולגן העורי להשגת עור חלק יותר, מתוח יותר ומתחדש באופן מובחן. התוצאות הן מיידיות ולאורך זמן.

Adapt 2U™

טכנולוגיית Adapt 2U™

המכשיר הרב-טיפולי שלנו סנסיסמות' (Sensismooth), מתוכנן להתאים עצמו בצורה מושלמת לכל הקימורים הייחודיים של גופך, הודות לטכנולוגי המהפכנית שלנו המוגנת בפטנט Adapt2U™‎.

בחרי את הטיפול שלך – פילינג, פדיקור או עיסוי – ופשוט חברי את הרפידה המתאימה למכשיר. טכנולוגיית Adapt2U™ המוטמעת ברפידות מבטיחה שתוכלי להגיע לכל סנטימטר בעור; כל רפידה גמישה מלאה באוויר, ודבר זה הופך אותה לגמישה וניתנת להתאמה לקווי המתאר הייחודיים של פני העור שלך. הרפידות הנעות בתנועה דינמית ורב מימדית מאפשרות לך ליצור טיפול אחיד יותר ומותאם אישית שמייצר תוצאות מובחנות.

מצאי את טכנולוגיית Adapt2U™ שלנו המוכחת קלינית, במכשיר הרב-טיפולי שלנו, סנסיסמות'.

Lipotherm RF™

RF וטכנולוגיית Lipotherm RF™

טכנולוגיית תדרי רדיו מוכחת (RF), שעד כה נעשה בה שימוש בעיקר על ידי רופאים, מקודמת מעל ומעבר ליכולותיה הרגילות, והופכת לטכנולוגיית ה-Lipotherm RF™ החדשה לגמרי.

אלקטרודות מרווחות ברווח רחב מאפשרות לגלי ה-RF לחדור עמוק יותר לתוך רקמת העור, ממש לשכבות העור בהן נמצאים סיבי הקולגן. עיסוי עדין ומתמשך תוך החלקת המכשיר על פני אזור הטיפול, בשילוב עם הרטט העדין של המכשיר עצמו, מסייע להגביר את השפעת החום העמוק של גלי ה-RF, להגביר את המיקרו-סירקולציה, לשפר את הניקוז הלימפתי, לקדם את ייצור הקולגן ולצמצם את נפח האדיפוציטים (תאי שומן).

בהידוק העור והפיכתו לאלסטי יותר, טכנולוגיית Lipotherm RF מקדמת הפחתה דרמטית במראה הצלוליט ובהיקפי הגוף ויוצרת גוף מוצק יותר.

מצאי את טכנולוגיית ה-Lipotherm RF™‎ שלנו, המוכחת קלינית ומאושרת על ידי ה-FDA במכשיר להפחתת הצלוליט ועיצוב הגוף שלנו, סנסיפירם.

RPL™

IPL וטכנולוגיית RPL™ (פעימת אור אינטנסיבית תגובתית)

בהתבסס על העיקרון המדעי של פוטותרמוליזה סלקטיבית, טכנולוגיית ה-RPL™ של סנסיקה מהווה את הדור הבא בטכנולוגיית הסרת השיער IPL הנפוצה כיום בקליניקות.

ב-IPL המסורתית, הבזקי אור חודרים לשכבות העור ונספגים בפיגמנט המלנין שבשערה, ויוצרים אפקט תרמי מקומי בתוך הזקיק שמפחית את צמיחת השיער. 

טכנולוגיית ה-RPL™ שלנו לוקחת את ה-IPL צעד קדימה, עם אלמנט 'תגובתי' שהופך את הטיפול לבטוח ונוח יותר. עם כל הבזק אור בודד, חיישנים ייחודיים מגיבים לגוון ומצב העור שלך; ובמידה והם מזהים שהעור באזור הטיפול כהה מדי, או שהמגע בין המכשיר לעור ניתק, לא נפלט הבזק.

מצאי את טכנולוגיית ה-RPL™‎ שלנו שהוכחה קלינית בסדרת הסנסילייט שלנו להפחתת שיער לצמיתות.

DRF™

RF וטכנולוגיית DRF™ (תדר רדיו דינמי)

תוך יצירת מהפכה בגישה המסורתית של טיפולי האנטי-אייג'ינג הלא פולשניים המשמשים אנשי מקצוע רפואיים, סנסיקה לקחה את טכנולוגיית ה-RF (רדיו תדר) לרמה הבאה, עם טכנולוגיית Dynamic RF™ המוכחת קלינית. בצעד קטן שעושה הבדל עצום בתוצאה הסופית, DRFTM מוסיף אלמנט עיסוי (דינאמי) לטכנולוגיית ה-RF המוכחת. שילוב רב עוצמה זה ממקסם את יעילות הטיפול ומאפשר לגלי RF מרובים להגיע לשכבות עור עמוקות יותר בצורה אחידה יותר. פעולה כפולה זו מגרה גם את ייצור הקולגן התת עורי, מחממת רקמות עמוקות יותר, ומפחיתה את הופעת הקמטים והקווים העדינים כדי לספק עור חלק ומוצק לאורך זמן.

מרכיב אינטגרלי של טכנולוגיה מתקדמת זו הוא תהליך הפעולה הכפולה שלה: 'אצבעות' עיסוי נעות ללא הרף על פני אזור הטיפול, ממריצות את זרימת הדם ומאפשרות לגלי הרדיו הנפלטים לחדור לשכבות עור מרובות בו זמנית, ולכסות נפחים גדולים יותר של רקמה מאשר מכשירים אחרים הקיימים כיום בשוק.

לאורך כל הטיפול, חיישנים ייחודיים עוקבים ללא הרף אחר מצב העור, תוך התאמת הטמפרטורה במטרה להבטיח חוויה מותאמת אישית ובטוחה כאחד.

מצאי את טכנולוגיית ה-DRF™‎, המוכחת קלינית, במכשיר להפחתת קמטים, סנסיליפט.

מוצרים

דילוג לתוכן